Otevírací doba: Po-Pá: 7:30-16:30
phone icon+420 723 120 147, +420 723 828 101

KV autoservis Pelhřimov
Služby

Provádíme klasické úkony od výměny olejů, kol, přípravy vozidel před STK, až po odbornější autolektriku či karosářské práce.
mechnické a karosářské opravy   pneuservis   příprava a zajištění vozidel na STK a EM   autoelektrikářské práce   diagnostika všech značek   měření geometrie náprav   opravy, plnění, dezinfekce klimatizací   nástřik podvozku a dutin   výměna autoskel
Něco jste zde nenašli, nebo potřebujete něco upřesnit? Neváhejte nás kontaktovat!

Mechnické a karosářské opravy

Provádíme běžné druhy mechanických a karosářských oprav všech druhů vozidel po havárii, nebo při případném opotřebení. Jelikož se jedná o větší práce na automobilu prosím počítejte, že u nás na nějakou dobu automobil ponecháte na opravu a později na případné lakování poškozené části. Ovšem vždy bychom Vám měli být schopni říci předpokládané datum, kdy si u nás automobil můžete vyzvednout.

Pneuservis

Nabízíme prodej a výměnu značkových pneumatik pro osobní a dodávkové vozy. Odborně se věnujeme také opravám defektů pneumatik.

Příprava a zajištění vozidel na STK a EM

Nabízíme kompletní diagnostiku a prohlídku vozů, před STK kontrolou.

Autoelektrikářské práce

Instalace rádií, stereo souprav či parkpilotů (couvací senzory). Opravy a měření elektroinstalace za pomocí moderních technologií.

Diagnostika všech značek

Využíváme moderních přístrojů pro všechny typy automobilů ke zjištění i na první pohled neodhalitelných závad kdekoliv na voze.

Měření geometrie náprav

Srovnáním geometrie a náprav si zajistíte bezpečné a jisté chování vozidla, prodloužíte životnost pneumatikám i snížíte spotřebu pohonných hmot.

Opravy, plnění, dezinfekce klimatizací

V rámci našeho kompletního servisu autoklimatizace nabízíme doplnění kapalin, diagnostiku závad, její následnou opravu i antibakteriální dezinfekci klimatizace.

Nástřik podvozku a dutin

Provedením nástřiku prodloužíte životnost karoserie Vašeho vozidla o další roky.

Výměna autoskel

KV autoservis nabízí také výměnu autoskel pro Váš vůz- Ve většině případů, stačí automobil ráno přistavit k opravě a ještě ten den bude Váš automobil připraven k vyzvednutí.